Strona wykorzystuje pliki cookies. Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Projektowanie stron internetowych

Dostępność, bezpieczeństwo, skalowalność - nasza koncepcja na tworzenie dobrych stron internetowych


Strona internetowa Twojej firmy jest czymś znacznie więcej niż wizytówką, jest jej twarzą online. Pracuje dla Ciebie całą dobę i pozwala na zgromadzenie wielu cennych danych marketingowych.

W ConDesign tworzymy strony internetowe w oparciu o trzy filary:

  • Dostępność - strona internetowa musi być szybka, wyglądać doskonale na wszystkich urządzeniach, umożliwiać intuicyjny dostęp do informacji
  • Bezpieczeństwo - dane Twoje oraz Twoich klientów muszą być możliwie bezpieczne
  • Skalowalność - możliwość rozbudowy bez ograniczeń

Ten sam klient, który odwiedził Twoją stronę, przed podjęciem decyzji odwiedzi również co najmniej 4 strony konkurencji.

Dopiero po tym podejmie wybór. Zadbajmy o to, aby padał on jak najczęściej na Twoją stronę.

 


 

Sklepy Internetowe


Niezależnie od tego, czy dopiero chcesz rozpocząć sprzedaż produktów w internecie, czy też masz jasno zdefiniowane potrzeby, możesz na nas liczyć. Uwielbiamy wyzwania. Od nas nigdy nie usłyszysz, że coś jest niemożliwe do wykonania.

Kochamy indywidualne i unikatowe pomysły naszych klientów. To one sprawiają, że sklepy mają swój niepowtarzalny klimat oraz duszę. Dzięki nim zostają dobrze zapamiętywane przez klientów. Nie lubisz schematów? Schematy są do bani!

 

Indywidualne rozwiązania

Podstawowe wersje sklepów nie spełniają Twoich wymagań? Nie ma problemu. Rozszerzymy je.

Potrzebujesz pomocy przy prowadzeniu sklepu?

Przeszkolimy Cię, pomożemy w stawianiu pierwszych kroków w e-biznesie. Jeżeli będziesz miał problem lub pytanie, zadzwoń. Gwarantujemy profesjonalizm i miłą atmosferę konsultacji. Służymy pomocą 24/h, 7 dni w tygodniu!

 

Doskonały wygląd na każdym urządzeniu dzięki technologii Responsive Design


Jako jedna z pierwszych firm na Polskim rynku, już 2011 roku jako standard wprowadziliśmy technologię responsywnych stron internetowych (responsive design). Dzięki temu strony zyskują gwarancją doskonałego wyglądu, bez względu na wielkość ekranu na którym są one wyświetlane. Jesteśmy pewni, że docenisz naszą wiedzę i doświadczenie z tego zakresu.

Statystyki pokazują dobitnie nowy trend - przeglądanie stron na smartfonach oraz tabletach staje się coraz popularniejsze. Wykorzystaj tę informację i zadbaj o to, aby przeglądanie Twojej strony było szybkie i komfortowe.

 

 

Poznaj ostatnie realizacje


Wycena w 24 gdziny

Skorzystaj z naszego systemu szybkiej wyceny online!