Strona wykorzystuje pliki cookies. Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

STRONA INTERNETOWA SPORT-TIME

Firma "Sport-time" powstała w roku 2013 a jej założycielem jest Przybysz Łukasz - lekkoatleta, aktualnie trener oraz sędzia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

DEDYKOWANE SYSTEMY

  • System zarządzania użytkownikami
  • Automatyczne Generowanie Wykresów (Progresja Zawodników)
  • System Zarządzania Zawodami
  • System Zapisów Online


Możliwość rejestracji i logowania przez urzytkowników


Strona Sport-Time posiada rozbudowany system zarządzania użytkownikami. Każdy z nich posiada indywidualny profil, dzięki któremu w prosty i szybki sposób może podejrzeć np. historię swoich wyników, oraz statystyki jak waga czy wzrost, przy których zostały one osiągnięte. Administrator posiada pełny wgląd w ustawienia poszczególnych osób, dzięki czemu może szybko rozwiązywać ich problemy.

 

 

 

Nasze strony tworzone są z myślą o urządzeniach mobilnych


Serwis Sport-Time jest w pełni funkcjonalny z każdego urządzenia - bez względu na rozmiary ekranu! Strona automatycznie dopasuje wygląd elementów tak, aby przeglądanie jej było możliwie proste i przyjemne. Każdy użytkownik może bez problemu sprawdzić swoje rezultatu na smartfonie, tablecie lub komputerze. Administrator z kolei może w dowolnym momencie podjąć decyzję o wstrzymaniu rejestracji w wybranych zawodach czy szybciej ją zakończyć.

 

 

 

Prosty w obsłudze edytor do samodzielnego wprowadzania tekstu CMS


Nasz autorski System CMS został przystosowany specjalnie pod wymagania zamawiającego. Każdy serwis ma swoją specyfikę i wymaga indywidualnych rozwiązań, i takie właśnie zostały wdrożone na Sport-Time.

 

Na potrzeby serwisu stworzyliśmy bazę użytkowników


Na stronie stworzyliśmy bazę użytkowników ,którą można dowolnie zarządzać i przeszukiwać. Zawiera ona już kilka tysięcy użytkowników. Jest przystosowana na znacznie więcej!

 

Możliwość zapisywania się zawodników na biegi


Każdy zarejestrowany zawodnik może z dowolnego urządzenia zapisać się na wybrany bieg. System ten poprawia organizację i oszczędza czas zarówno organizatorów jak i zawodników. Po rejestracji automatycznie generowane są etykiety dla zawodników, które można następnie wydrukować z poziomu administratora.