Strona wykorzystuje pliki cookies. Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Alfaterminal

Stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową terminalu przeładunkowego Alfa Terminal Szczecin

Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe, składowania i dodatkowe przy obsłudze ładunków  masowych oraz płynnych chemicznych (metanol). 

 

Nasze strony tworzone są z myślą o urządzeniach mobilnych


Strona internetowa Alfa Terminal wygląda i funkcjonuje doskonale na wszystkich urządzeniach mobilnych posiadających dostęp do internetu. Mobilna strona, w połączeniu z interaktywnym formularzem kontaktowym, mapą Google oraz szybkim dostępem do najważniejszych informacji kontaktowych, stanowi doskonałą wizytówkę nowoczesnego przedsiębiorstwa.

 

 

 

Galeria


Galeria jest doskonałym medium, które nieraz w pigułce przedstawia najważniejsze informacje o firmie. W przypadku Alfa Terminal stworzyliśmy estetyczny moduł z możliwością szybkiej aktualizacji oraz wzbogacenia strony o kolejne grafiki. Wystarczy skorzystać z panelu zarządzania stroną.

 

Wizualizacja strony


Każda stworzona przez nas strona, przed przystąpieniem do programowania, jest przedstawiania w wersji graficznej wizualizacji. Dopiero po jej dokładnym omówieniu oraz akceptacji przystępujemy do dalszych prac. Wizualizacje są jednym z etapów naszego systemu usprawniającego współpracę z klientem.