Strona wykorzystuje pliki cookies. Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Zarządznie rozbudowaną stroną nigdy nie było tak proste


Strona posiada całe mnóstwo bogatych rozwiązań zarządzania treścią. Wystarczy zalogować się do panelu admistracyjnego, aby czerpać pełne korzyści z naszego dedykowanego systemu CMS. W przypadku Zumba® Fitnes wymagane było, aby obsługa strony mogła być skutecznie i łatwo prowadzona przez osobę bez znajomości technologii i języków programowania. Ze względów na bardzo częste aktualizacje strony oraz dużą liczbę odwiedzających system musiał cechować się również stabilnością i szybkością. Zastanawiasz się, jak poradziliśmy sobie z tym zadaniem? Według klienta na piątkę z plusem!

 

 

Nasze strony tworzone są z myślą o urządzeniach mobilnych


Wszystkie funkcje strony internetowej są dostępne z każdego urządzenia mobilnego z dostępem do internetu. Administratorzy, po zalogowaniu do panelu, mogą w prosty sposób wprowadzać zmiany w terminarzu będąc np. w podróży lub poza biurem. Użytkownicy z kolei, za pomocą swoich smartfonów, mogą na bieżąco sprawdzać wszystkie aktualizacje.

 

 

 

Baza wiedzy oraz terminarz szkoleń


Czy zastanawiałeś się kiedyś jak poradzić sobie z dużą ilością tekstu. Znamy wiele rozwiązań które sprawią, że użytkownicy nie zostaną nią przytłoczeni.

Dedykowany moduł (stworzony specjalnie na potrzeby strony) o nazwie "Terminarz Szkoleń" pozwala na proste zarządzanie terminami, cenami oraz rodzajami szkoleń. Wystarczy wypełnić prosty formularz. Dzięki pełnej automatyzacji, nasz system w odpowiednim czasie ustali ceny lub ukryje terminy które uległy przedawnieniu.